Gönderen Konu: Beklentisiz Sevmek  (Okunma sayısı 1374 defa)

• Admin
  • Profesyonel
  • *
  • Konu Sahibi
  • Konu Sayısı: 4292
  • Teşekkür Puanı : 512
  • forumsonbahar
Beklentisiz Sevmek
« : 12 Temmuz 2016, 04:08:30 »

Hiç beklentisiz sevdiniz mi?
Yani Bugün Telefon etmedi demeden Şu an nerede acaba diye kendi kendinizi yemeden Yaş günümü hatırlayacak mı acaba diye bir beklenti içine girmeden sevdiniz mi hiç?

Onun size ait bir mal olmadığını kabul edip onu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi Yanındaki erkek arkadaşına aldırmamayı öğrenip ama aldırmıyormuş gibi yapmadan gerçekten aldırmadan Bitecekse biter bunu ben değiştiremem beni sevmeyi bırakmasını değiştiremeyeceğim gibi diye düşünüp. Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçebildiniz mi hiç

Hiç beklemeden çalan bir kapıda
Onu karşınız da görmek ne güzeldir bilir misiniz Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden Ve beklemeden gelen bir seni seviyorum mesajının tadına varabildiniz mi hiç

Siz istediğiniz için değil o istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar… Ve beklentisiz sevmenin tadına bakabildiniz mi hiç?.. Bugün beni hatırlamadı yerine hiç beklemiyordum senin geleceğini diyebilmek ne güzeldir oysa

Onu boğmadan kendinizi boğmadan sevebilmek ne güzeldir Sahiplenme duygusundan uzak sevmenin sevilmenin tadına varabildiniz mi hiç

Yapılmamış davranışlar söylenmemiş sevgi sözcükleri ile kendi kendinizi aşk çıkmazında kaybedeceğinize Hiç beklenmeyen bir demet çiçekle mutlu oldunuz mu? Beklentisiz sevin… Ben beklentisiz seviyorum…

Konuyu sosyal ağlarda paylaş

Ana sayfaya dön

• Kurucu
  • Profesyonel
  • *
  • Konu Sayısı: 405
  • Teşekkür Puanı : 1563
  • forumsonbahar
Ynt: Beklentisiz Sevmek
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2016, 01:15:05 »
emeklerine sağlık  thankss0