Gönderen Konu: Deliler Gibi Seviyorum  (Okunma sayısı 1382 defa)

• Admin
  • Profesyonel
  • *
  • Konu Sahibi
  • Konu Sayısı: 4292
  • Teşekkür Puanı : 512
  • forumsonbahar
Deliler Gibi Seviyorum
« : 28 Nisan 2017, 04:01:09 »
Her şeyin zor olduğunu biliyorum. Sen benim hayatımdaki en güzel masalsın hayatımı güzelleştiren ve gerçek olmasını hep düşlediğim bir masal o günde gelecek biliyorum. Göğsünde sonlanacaksa hangi gün zordur mesela yada uyandığımda seni göreceksem hangi kabus korkutabilir ki beni ömür ...Hayatımda ki tüm güzellikleri gösterdiğin için ve en önemlisi sevgiyi, aşkı, mutluluğu, paylaşmayı, mücadele etmeyi ve gülmenin bu kadar güzel olduğunu sende gördüm...Ben sadece seni değil: nefes aldığın için havayı, yaşadığın için dünyayı ve beni sevdiğin için kendimi de çok seviyorum... iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin...

Konuyu sosyal ağlarda paylaş

Ana sayfaya dön

• Admin
  • Profesyonel
  • *
  • Konu Sahibi
  • forumsonbahar
Ynt: Deliler Gibi Seviyorum
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2017, 04:02:04 »

HANGİ DİLİN,HANGİ SÖZCÜĞÜNÜ KULLANSAM DA İÇİMDE Kİ ÖZEL YERİNİ ANLATAMAM,TARİF EDEMEM,KELİMELERLE BURAYA SIĞDIRAMAM..YÜREĞİMDE ÖYLESİNE BİR SEVGİ Kİ,SANA SADECE İYİ Kİ VARSIN DİYE DUA EDEBİLİYORUM ANCAK..SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM..DÜNÜN ÖZLEMİNDEN,YARININ UMUDUNDAN FAZLA

• Admin
  • Profesyonel
  • *
  • Konu Sahibi
  • forumsonbahar
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2017, 04:05:03 »

Artık sana olan sevgimde sınır tanımıyorum sevgilim. şimdi seni ömrümün sonuna kadar sevmeye hazırım. yeter ki ömrümün sonuna kadar benimle ol, yeter ki ömrümün sonuna kadar benim diğer yarım sevgilim ol... Biz olmak.. Bütün olmak.. Sabırlı olmak.. Onu hayatımın sonuna dek bekleyebilirim diyebilmek.. Özlem duydukça aşkını büyütmek, kelimelerle ifade edemez hale gelmek.. Sen Bensin.. Ben de Sen.. Aşığız.. Seviyoruz.. Sonsuza dek..

SENİ ÇOK SEVİYORUM

• Kurucu
  • Profesyonel
  • *
  • Konu Sayısı: 405
  • Teşekkür Puanı : 1563
  • forumsonbahar
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2017, 01:31:13 »
emeklerine sağlık