Gönderen Konu: "Emanetin Sahibi Bir Gün Gelir Emanetini Geri Alır" (12 Nisan 2021 Vaazı)  (Okunma sayısı 575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Katılımcı
  • *
  • Konu Sahibi
  • Konu Sayısı: 75
  • Teşekkür Puanı : 0
  • forumsonbahar

Başağaçlı Raşit Tunca - Karoglan Hocanın Tasavvuf Sohbetleri

Tasavvufi Dini Sohbet Vaaz "Emanetin Sahibi Bir Gün Gelir Emanetini Geri Alır"

Karoglan Başağaçlı Raşit Tunca'nın 12 Nisan 2021 Vaazı

SERiAL NUMBER: V120420210006

Etiketler : sahibi emanetini alasıya kadar bu bedenin bekçisiyiz,ayrılmak kavuşmanın başlangıcıdır,zehirli sarmaşık,öpe öpe öldüresim geliyor,ayla,benim olmazsa gebersin,yakubun yusufa sevgisi,sevmek belasi,belali sevgi,Deniz atsubay,her limanda sevgili bırakan adam,Hz Mehdi,Yolların birleştiği,Ruhullah makamı,isa makamı,emanetin sahibi bir gün geri alır,kutsal ruh,fefirru ilallah,firkat,feragat etmek,kaçıyorsanızda Allah a doğru kaçın,Sen Sensin, Ben de Benim,Sen Ben olamazsın, Bende Sen,Raşidi Zikir Evradı 13.915 in Türkçe Okunuşu,Raşidi Zikir Evradı 13.915,Raşidi Zikir Evradı 13.915 in Arapça Okunuşu,Chroma key,Dünyanızdan Üç Şey Bana Sevdirildi,Koku Kadın ve Gözümün Nuru Namaz,detona, do yerine mi basmak,frekans, arapcasda el takısı,müzekker isim müennes isim,dişi frekans erkek frekans,pozitif yüklü frekans , negatif yüklü frekans,1300,1400,benim ümmetim 1500 ü gecmez,şehitlik makamı,raşidi tarkatından mezun olmak, kendi dükkanını aç,orjinbali bozma,hataları düzeltme,eksiklerimi tamamla duası,cenaze duası,
cenaze namazı,musalla taşı,tekrar etmekten unutmak,adn cenneti,adn cenneti nedir,sen bir daha unutmayacaksın,vahdeti vücudun beyin hücreleri,ölümsüzlügü yakalamak,emenerrasülü okumanin hikmeti,iman tazeleme duası,sabah imanlı kalkarlar imansız yatarlar,bir bedende iki baş olmaz,başka bir Allah daha olsaydı kainat helak olurdu,ölümü istemeyin,salihlerden olmak,ölmeden dünyada temizlenmek, havuza girmeden duş almak,cennete girmeden temizlenmek,iki sabah,iki akşam,seher vakti,iki seher vakti,ikindi vakti,istiaze el evvel duası,istiaze el ahir duası,Neccini 1 duası,sel basması,nuh aleyhisselamın duası,haşaratın yok edilmesi,nefsi levvame,cibilliyat,kötü cibilliyatların yok edilmesi,

Konuyu sosyal ağlarda paylaş

Ana sayfaya dön